Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Update i nagle -18:-08 czasu oczekiwania? Tak to naprawisz!


Piekarzewski

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, czesc z Was siedzac na EUNE miala pewnie problem z patchowaniem, gdyz nagle przy pliku BIN robi sie jakis problem i nic dalej nie idzie, wyglada to o tak:

http://www.mpcforum.pl/uploads/monthly_06_2014/post-1126322-0-13482500-1401953937_thumb.png

aby to naprawic, musicie wyrzucic folder z jezykiem gry, ktorego uzywacie, czyli o to:

 

http://scr.hu/1xzw/q84ex

Dzieki temu, gdy odpalicie clienta gry na nowo, wszystko sie ladnie spatchuje i bedziemy mogli grac.

 

Podobno dziala tez czekanie 30min-1h, ale skoro mozna to miec szybciej, to dlaczego nie? ;)

 
Opublikowano

 

Witam, czesc z Was siedzac na EUNE miala pewnie problem z patchowaniem, gdyz nagle przy pliku BIN robi sie jakis problem i nic dalej nie idzie, wyglada to o tak:

http://www.mpcforum.pl/uploads/monthly_06_2014/post-1126322-0-13482500-1401953937_thumb.png

aby to naprawic, musicie wyrzucic folder z jezykiem gry, ktorego uzywacie, czyli o to:

 

http://scr.hu/1xzw/q84ex

Dzieki temu, gdy odpalicie clienta gry na nowo, wszystko sie ladnie spatchuje i bedziemy mogli grac.

 

Podobno dziala tez czekanie 30min-1h, ale skoro mozna to miec szybciej, to dlaczego nie? ;)

 

Przydatne dla tych ludzi z tym problemem 

 

+

47990292595971448862.png

Opublikowano

Jakiś dowód, że działa? Nie lepiej w pliku locale.cfg tymczasowo zmienić język na jakiś inny, poczekać aż się spatchuje dobrze i do końca, a nie jakieś cudy odpierdalać? Ja nie raz tak usuwałem katalog z językiem i potem LoL działał mniej więcej tak:

http://scr.hu/2qi9/lqf6n
 

Skończ proszę się kompromitować. Jesteś nikim.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Ja miałem problem, że doszło do 99% i potem archive1/2 cały czas sie aktualizowało ;_;

Zacząłem repaira, zobaczymy czy pomoże ;c

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...